15 najlepszych niań elektrycznych wg Suchej Armii

W przeszłości trzeba było bardzo szybko wykonywać różne czynności domowe, nasłuchując czy dziecko czasami się nie obudziło. Nie do pomyślenia było, żeby np. wyjść do ogrodu czy do oddalonego pokoju. Teraz mamy elektroniczne nianie, które zapewniają nam nieprzerwany widok na nasze dziecko. Mają duży zasięg oraz wbudowane mikrofony do kontaktu głosowego. Możemy bez obaw pozwolić dziecku spać i wyjść do innego pomieszczenia. Na rynku jest wiele takich urządzeń, więc czasami trudno jest  zdecydować, która niania jest najlepsza. Poniżej zestawienie 15 najlepszych wg Was niań elektronicznych:

  1. Xblitz Kinder

https://www.ceneo.pl/56148149

Cena: ok. 329zł 

Opis producenta: Gdy śpi, odpoczywa lub rozrabia, Ty możesz stale nad nim czuwać. Elektroniczna niania Xblitz Kinder dostarczy Ci podgląd wideo, dźwięk i temperaturę z pokoju Twojego dziecka. Dzięki temu będziesz natychmiast wiedzieć, kiedy zareagować. Masz pełną kontrolę w pokoju dzieci. Niania Xblitz Kinder pozwala na podgląd obrazu wideo w czasie rzeczywistym przy pomocy odbiornika. Xblitz Kinder posiada funkcję dwukierunkowej komunikacji głosowej. Oznacza to, że nie tylko usłyszysz głos swojego dziecka, ale możesz również do niego mówić. Xblitz Kinder pomoże również w opiece nad osobami starszymi. Dzięki niani elektronicznej możesz zagwarantować stałe bezpieczeństwo seniorom. Xblitz Kinder posiada 8 pięknych, zaprogramowanych kołysanek, które możesz odtwarzać swojemu dziecku na odległość.

  1. MOTOROLA MBP855 CONNECT HD

https://www.ceneo.pl/57338987

Cena: ok 1199zł

Opis producenta: Elektroniczna niania Motorola MBP 667 Connect – kamera, moduł rodzica z 2,8″ ekranem, dwukierunkowa komunikacja, podwójny system komunikacji (radiowa 2,4 GHz oraz Wi-Fi), pomiar temperatury w pomieszczeniu, powiadomienia o ruchu, dźwięku i temperaturze, możliwość nagrywania filmów i rejestrowania zdjęć. Po zainstalowaniu aplikacji możemy obserwować nasze dziecko na naszym smartfonie, tablecie czy komputerze. CECHY EKRAN 2,8″ ekran elektronicznej niani MBP 667 zapewnia doskonały podgląd na naszą pociechę – moduł ekranu umożliwia dwukierunkową komunikację oraz obsługę funkcji kamery.

Opinia widzki Suchej Armii:

“Kilka już sprawdziliśmy i same plusy są tej niani- MOTOROLA MBP855 CONNECT HD z uchwytem stargrip. Serio serio! 1 )możesz ja zawiesić wszędzie,na ramie łóżeczka, ramie lozka rodziców, o rączkę w kuchni, no bez kitu wszędzie.
2) ta kamerka zawiera dwie opcje i podłączenie do neta,i ekranik na którym możesz monitorować malucha.i uprzedzając od razu myśli -“pff,taki tam bajer,można bez tego przeżyć”. No nie do konca,bo jak masz kamerkę stricte wifi,to okazuje się ze w Przemyślu nie łączy się za dobrze,albo nie łączy w ogóle,bo potrzebuje dość dobrego stabilnego internetu,co jak wiadomo,nie jest wszędzie osiągalne,np.w hotelu czy na wyjeździe,czy nawet w domu Ci padł net i dupa. I wtedy masz ekranik,który łączy się z kamerka bez wifi,na jakichś tam swoich częstotliwościach,plus spory zasięg 300m.Wiec w takim razie powiesz no to po co to wifi. A no po to,ze np.masz wgląd do kamerki z każdego zakątka świata przez aplikacje,jesteś w pracy,czy zostawiłeś z niania czy whatever->
->możesz podglądnac, co się dzieje w domu. Kolejna sprawa tego MBP855 To ze masz super ruchomość kamerki. Możesz nią zdalnie sterować w każdym kierunku-góra/dół,prawo lewo.to jest świetna sprawa,bo czasami dziecko śmiga w łóżeczku,gdzieś przewraca obraca,szogunuje,i możesz śledzić.plus możesz zoomowac,możesz do niego mówić przez takie wbudowane walkie-talkie,ma całkiem fajne kołysanki z regulacja dźwięku,i do tego tez sam u siebie na urządzeniu ustawiasz dźwięk czy chcesz mocno słyszeć co się dzieje w pokoju,do tego stopnia ze słychać jak mucha lata w pokoju.a jak nie chcesz cały czas patrzeć w kamerkę ustawiasz sobie czujnik ruchu,czujnik odgłosu i wysyła Ci powiadomienie jak zczyta jakieś ruchy dziecka albo odgłos. W zależności jak sobie ustawisz czy mega wrażliwy,czy taki mniej.oglądasz sobie film, i pyk,powiadomienie z aplikacji-“zarejestrowano ruch w pokoju dziecka”. I ogólnie jeszcze duuuuzo ma tam funkcji,ale to takie najbardziej przydatne.
Polecam się na przyszłość,koszt jest zniechęcający. Bo kosztuje 1000zl,ale jak ma się wydać na kamerkę 600 i się wkurzać ze jedziesz w Bieszczady,na fajny domek,ale nie masz tam neta,żeby zostawic małego śpiocha samego w pokoju i pochilowac przy winku na tarasie,to chuj a nie odpoczynek,i wtedy i tak stwierdzisz mogłem przepłacić te 500stowek ale miałbym za to kamerkę i domowa i podróżna i full wypas.
Sytuacja autentyczna,bo nasza.nie przepłaciliśmy na początku a i tak musieliśmy ja później kupić. Ale jak to się mówi, madra cebula po fakcie ?albo chytry płaci dwa razy.jak zwał tak zwa ł- to MY ?”

3. Philips avent SCD841/26

https://www.ceneo.pl/82311758

Cena: ok. 939 zł 

Opis producenta: Elektroniczna cyfrowa niania z zasięgiem do 50 m w pomieszczeniu i 300 m na otwartej przestrzeni, duży kolorowy wyświetlacz 3.5 “, dwukierunkowa komunikacja, 5 uspokajających kołysanek, lampka nocna, pomiar temperatury w pokoju dziecka, alarm wibracyjny, ekran aktywowany głosem, nadajnik zasilany bateryjnie i sieciowo, automatyczny podczerwony tryb noktowizyjny. Korzyści: Prywatność i bezpieczeństwo (A-FHSS) – wyjątkowa funkcja parowania odbiornika pozwala nawiązać prywatne i bezpieczne połączenie z dzieckiem. Dzięki nowej, dostosowującej się technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) zakłócenia są minimalne. Kolorowy ekran 8,9 cm (3,5″), zbliżenie 2x – teraz możesz obserwować swoje dziecko zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia krystalicznie czysty obraz. Ciesz się widokiem śpiącego maluszka dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 8,9 cm (3,5”) o wysokiej rozdzielczości. Dwukrotne zbliżenie cyfrowe i przesuwanie widoku dają dodatkową pewność, że zobaczysz wszystko, co robi Twoje dziecko. Kołysanki, lampka nocna i pomiar temperatury Dwukierunkowa komunikacja i tryb wibracji Tryb energooszczędny z sygnalizacją połączeń – włącz tryb ECO, aby zmniejszyć pobór mocy, gdy w pokoju dziecka panuje spokój. Dzięki specjalnemu wskaźnikowi nadal będziesz mieć pewność, że łączność jest zachowana. Tryb ECO wyłącza transmisję dźwięku i obrazu, a urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki.

4. Babyline 2.1 overmax

https://www.ceneo.pl/39816382

Cena: ok. 137 zł

Opis producenta: Babyline 2.1 to idealne rozwiązanie dla rodziców chcących zapewnić maksimum bezpieczeństwa swojemu dziecku. Kupując nianię elektroniczną Overmax będziesz mógł od pierwszych dni czuwać nad swoją pociechą. Korzystaj z Babyline 2.1 w domu lub w ogrodzie, podczas gdy Twoje dziecko będzie bezpieczne w swoim pokoju.

– SPOKOJNA NOC DLA RODZICÓW – Mając świadomość, że Twoja pociecha jest pod stałą opieką, możesz pozwolić sobie na głęboki i spokojny sen. Z Babyline 2.1 nieprzespane noce pójdą w zapomnienie.

– Przywoływanie odbiornika – Zgubiony odbiornik? Z Babyline 2.1 to nie problem. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk na nadajniku, aby uruchomić sygnał dźwiękowy w odbiorniku i dzięki temu bez problemu znaleźć urządzenie.

– Lampka nocna – Babyline 2.1 został wyposażony w funkcję lampki nocnej. Ciepłe, spokojne światło pomoże Twojemu dziecku zasnąć.

– Sygnalizacja świetlna – Sygnalizacja LED powiadomi o niskim poziomie baterii przed pojawieniem się niebezpieczeństwa utraty połączenia. Już nigdy nie zaskoczy Cię rozładowana bateria!

-Alarm o braku zasięgu – Gdy odbiornik zacznie tracić połączenie z nadajnikiem, automatycznie włączy się w nim alarm informujący o zagrożeniu utraty zasięgu.

– Zasilanie – Odbiornik Babyline 2.1 został wyposażony w przewodowe zasilacze, dzięki którym możesz zapomnieć o zakupie tradycyjnych baterii. Wystarczy, że podłączysz ładowarkę do prądu, aby uruchomić urządzenie. Babyline 2.1 może być również zasilana bateriami (3x AAA), abyś mógł w razie potrzeby korzystać z niani nawet z dala od źródeł prądu.

-Regulacja głośności – Szeroki zakres regulacji głośności sprawi, że będziesz mógł dyskretnie czuwać nad dzieckiem podczas spotkań w gronie znajomych lub usłyszeć dźwięki z pokoju dziecka nawet w dużym hałasie.

-Redukcja szumów – Redukcja szumów zapewni krystalicznie czyste dźwięki, które zapewnią komfortowy kontakt z Twoją pociechą.

-Oszczędność energii – W Babyline 2.1 zastosowany został zaawansowany system oszczędzania energii, dzięki czemu nie odczujesz używania swojej niani elektronicznej, a baterie wystarczą na dłużej niż zwykle!

-KOMPAKTOWE ROZMIARY – Mały i lekki odbiornik o wymiarach 10x8x5 cm pozwala na przechowywanie go w kieszeni lub na szafce nocnej, nie zabierając przy tym dużo miejsca. Dzięki komfortowemu klipsowi do zamocowania odbiornika na pasku będziesz mógł mieć go zawsze przy sobie.

5. Motorola Mbp50

https://www.ceneo.pl/51252250

Cena: ok. 713 zł

Opis producenta: Elektroniczna niania oznaczona symbolem MBP50 to zaawansowane urządzenie, które oprócz samego malucha monitoruje jeszcze jego otoczenie. Sprzęt zapewnia kontrolę temperatury w pomieszczeniu, pomagając w dobraniu idealnych warunków dla dziecka. Sprzęt wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz i noktowizor na podczerwień, dzięki którym dosłownie będziesz miał oko na swojego malucha. Niania posiada także wbudowane polifoniczne kołysanki, kojąco działające przed snem.Technologia cyfrowa o częstotliwości 2,4 GHz FHSS zapewnia spokój – jego sygnał jest bezpieczny, nikt nie może go przechwycić i podsłuchiwać. Zestaw zawiera:- kamerę (nadajnik),- wyświetlacz LCD 5″ (odbiornik),- zasilacz (dla urządzenia odbiorczego),- zasilacz (dla urządzenia nadawczego ), Cechy urządzenia:- 2.4GHz bezprzewodowa technologia FHSS,- szyfrowanie danych dla bezpieczeństwa,- 5” calowy kolorowy wyświetlacz,- noktowizor na podczerwień,- polifoniczne kołysanki,- kontrola temperatury pomieszczenia,- pięć wskaźników LED alarmujących o poziomie głośności,- dwukierunkowa komunikacja,- 300 metrów zasięgu z powiadomieniem o jego utracie,- mikrofon o wysokiej czułości,- akumulator w jednostce rodzicielskiej,- montaż kamery na ścianie,- tryb ekologiczny,- wskaźnik niskiego naładowania. Jeżeli masz dość nasłuchiwania czy pozostawiony w sypialni maluch śpi, jeśli pragniesz dla swojej pociechy bezpieczeństwa Motorola MBP-50 jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej można swobodnie poruszać się po domu jednocześnie obserwować swojego malucha. Niania wyposażona jest w nadajnik z kamerą, która posiada wbudowane diody podczerwieni. Dzięki temu umożliwia monitoring nawet gdy jest ciemno. Obraz widzimy na kolorowym, dużym bardzo wyraźnym wyświetlaczu. Ponadto kamerą możemy zdalnie obracać przy pomocy odbiornika! 

6. Niania VTECH VM5261

https://www.ceneo.pl/75575474

Cena: ok. 769 zł 

Opis producenta: Niania elektroniczna VTECH VM5261 posiada bardzo duży kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej aż 5 cala, na którym widać obraz w dzień jak i w nocy. Dodatkowo możemy zdalnie regulować kąt widzenia kamery czy korzystać z zooma.

-Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz FHSS gwarantuje bezpieczne połączenie wolne od zakłóceń

-Elektroniczna niania z ekranem video 5”

-Obsługa obiektywu szerokokątnego 170 °

-Zdalnie pochylaj, obracaj i powiększaj obraz z kamery za pomocą niani

-Dwukierunkowa komunikacja między nianią a kamerą (funkcja Talk-Back)

-Czujnik temperatury

-Alarm dźwiękowy z wibracjami w jednostce głównej

-Automatyczny tryb kamery nocnej na podczerwień

-Wskaźnik temperatury w pomieszczeniu

-Wskaźniki natężenia dźwięku.

-Uspokajające dźwięki i kołysanki: 9 melodii.

-Możliwość montażu na ścianie

-Alarm wibracyjny

7. AngelCare AC310 Monitor Wideo I Dźwięk 4,3″

https://www.ceneo.pl/62318092

Cena: ok. 528 zł

Opis producenta: Niania elektroniczna z kamerą video AC310 daje możliwość utrzymania kontaktu z dzieckiem. Wysoka jakość wykonania powoduje, że dźwięk i obraz jest czysty i wyraźny. Kamera posiada wersję dzienną i nocną, dzięki zamontowaniu kamery na podczerwień. Dzięki temu rozwiązaniu, mamy możliwość obserwacji dziecka również w nocy, bez konieczności zapalania światła lub wchodzenia do pokoju.

Duży ekran 4,3″ z regulowaną jasnością umożliwia korzystanie z niani również w nocy. Istnieje możliwość podłączenia do urządzenia do czterech kamer i obserwacji obrazu ze wszystkich jednocześnie (po dokupieniu dodatkowych kamer). Kamery w tej sytuacji możemy rozstawić w różnych pomieszczeniach, bez konieczności przenoszenia kamery z pokoju do pokoju.

Niania posiada dwukierunkową komunikację, która umożliwia rodzicom stały kontakt głosowy z dzieckiem. Jest to bardzo przydatna funkcja, gdy dziecko nagle się obudzi, a mama jest właśnie w ogrodzie lub w drugiej części domu.Niemowlę, słysząc głos mamy uspokaja się, że nie jest samo i ma poczucie bezpieczeństwa.Niania wyposażona została także w czujnik temperatury, dzięki czemu na bieżąco można zobaczyć na wyświetlaczu, czy temperatura w pokoju dziecka jest odpowiednia.

8. Switel Elektroniczna Niania Bcf930

https://www.ceneo.pl/24711512

Cena: ok. 639 zł

Opis producenta: Dzięki wbudowanej kamerce urządzenie daje możliwość poglądu co dzieje się w pokoju Twojego dziecka zarówno w dzień jak i w godzinach wieczornych lub w nocy (monitoring dziecka także w ciemności). Posiada kolorowy wyświetlacz LCD z funkcją dzielenia ekranu. Zasięg niani wynosi do 250 m w optymalnych warunkach. Model ten posiada również funkcję odtwarzania kołysanek. Cechy produktu:

-zasięg do 250 m w optymalnych warunkach
-kolorowy wyświetlacz LCD 7″ z funkcją dzielenia ekranu
-możliwość podłączenia do 4 kamer
-dwustronna komunikacja
-wyświetlanie temperatury z ostrzeżeniami
-transmisja aktywowana głosem (VOX)
-cyfrowa funkcja pan-tilt-zoom (zdalne sterowanie i ZOOM)
-lampka nocna
-regulacja głośności
-wskaźnik poziomu hałasu
-podgląd nocny (podczerwień)
-3 melodie kołysanek
-sygnalizacja niskiego stanu naładowania baterii oraz wyjścia poza zasięg
-zasilanie z gniazdka i akumulatorami

9. TP-Link Tapo C200

https://www.ceneo.pl/85960056

Cena: ok. 100 zł

Opis producenta: Najważniejsze cechy:

-Zdumiewająca jakość wideo– Obraz w rozdzielczości 1080P sprawi, że wszystkie twoje nagrania będą niezwykle wyraźne.

-Niezawodny tryb nocny– Nawet w nocy kamera wykryje każdy ruch w odległości do 9 metrów.

-Czujnik ruchu i powiadomienia– Gdy twoja kamera Kasa wykryje podejrzany ruch, natychmiast dostaniesz powiadomienie.

-Alarm dźwiękowy i świetlny– Włącz alarm, a z łatwością odstraszysz nieproszonych gości.

-Dwukierunkowa transmisja audio– Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwią skuteczną komunikację z innymi.

-Bezpieczne przechowywanie – Obsługa karty Micro SD (do 128 GB).

-Możesz spać spokojnie – kamera Tapo C200 pozostanie czujna przez całą noc. Tryb nocny z nagrywaniem w podczerwieni 850 nm obsługuje automatyczny filtr przełączania barwy przy słabym oświetleniu, wykrywając każdy ruch w odległości do 9 metrów.

10. Hisense Babysense sc-110

https://www.ceneo.pl/34531385

Cena: ok. 139zł

Opis producenta: Elektroniczna niania Babysense SC-110 to urządzenie, które zapewni Tobie i dziecku spokojny sen. Działa w oparciu o technologię DECT, eliminującą wszelkie zakłócenia pochodzące od innych urządzeń. Zapewnia komunikację jednokierunkową, dzięki czemu będziesz mógł usłyszeć maluszka z innego pomieszczenia. Posiada również funkcje lampki nocnej oraz aktywacji głosem dziecka.

11. Reer Kamera Do Smartfona I Iphone

https://www.ceneo.pl/87329062

Cena: ok. 349 zł 

Opis producenta: Cyfrowa kamera z obsługa technologii IP. Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej. Ostateczny obraz w rozdzielczości HD. 4× zoom cyfrowy o wysokiej jakości. Wykrywanie ruchu i dźwięku. Złącze obrotowe w zakresie 110° Tryb podczerwieni do ujęć w nocy. Kamera do smartfona i iPhone’a jest również wyposażona w uchwyt ścienny.

12. Lionelo Babyline 7.1

https://www.ceneo.pl/88312711

Cena: ok. 328 zł

Opis producenta: Niania elektroniczna Babyline 7.1 pozwala rodzicom kontrolować, co dzieje się w pokoju dziecka. Dzięki urządzeniu gdy maluszek słodko śpi, rodzic może zajmować się innymi czynnościami, cały czas trzymając rękę na pulsie. Kamera ma wbudowany mikrofon, głośnik i czujnik temperatury, dzięki czemu niania przesyła obraz, dźwięk, informacje o temperaturze oraz powiadomienia alarmujące. Statyw pozwala łatwo ustawić kamerę w odpowiedniej pozycji lub zamontować ją na ścianie. Odbiornik został wyposażony w funkcję połączenia głosowego, co pozwala rodzicom na zdalną rozmowę i uspokojenie maluszka. Dziecko, słysząc głos rodziców, jest spokojniejsze i czuje się bezpieczniej. Zastosowanie odpowiedniej soczewki pozwala kamerze na przekazywanie czytelnego, szczegółowego obrazu. Wyświetlane wideo będzie czytelne i wyraźne niezależnie od pory dnia czy nocy – nawet w kompletnej ciemności. Odbiornik wyposażono w duży kolorowy wyświetlacz, uchwyt podtrzymujący i wbudowaną baterię o dużej pojemności 1150 mAh, pozwalającą dzięki technologii VOX na działanie do 40 godzin na baterii. Wbudowana lampka emituje ciepłe, delikatne światło. Niania została wyposażona w alarm, który informuje o przebudzeniu się dziecka lub utracie zasięgu. Funkcja powiadomień przypomni w odpowiednim czasie np. o zaplanowanym karmieniu. Zasięg do 260 m zapewni bezproblemowy kontakt z dzieckiem nawet w odległości kilku pomieszczeń lub pięter. Niania posiada zestaw 8 kojących melodii, które włączanych zdalnie przez rodzica w odpowiednim momencie. Głośność dźwięków można swobodnie regulować. System VOX to technologia zapewniająca maksymalną oszczędność energii, a tym samym długą pracę urządzenia bez ładowania. Niania pracuje w trybie czuwania, a w momencie wykrycia głosu uruchamia się i przekazuje obraz oraz dźwięk na ekran rodzica. Monitor jest lekki i poręczny, posiada również nóżkę, dzięki której można go ustawić w wygodnej dla rodzica pozycji. Istnieje także możliwość przymocowania odbiornika do paska. Choć Babyline 7.1 oferuje wiele opcji, obsługa jest wyjątkowo intuicyjna i nieskomplikowana dzięki wygodnemu panelowi z przyciskami.

13. Xiaomi mijia 360

https://www.ceneo.pl/66186285

Cena: ok. 139 zł 

Opis producenta: Biała inteligentna kamera nie tylko zastąpi firmę ochroniarską, ale stanie się także osobistym opiekunem i inteligentnym pomocnikiem. Dzięki możliwości ustawienia różnych zakresów czasowych dla nagrywania w innych kierunkach, kamera dostarczy niezbędnej opieki w domu. Czujnik ruchu pozwala na nagranie 10-sekundowego wideo po wykryciu poruszających się obiektów w polu widzenia oraz uruchomi alarm w Twoim telefonie. Dzięki nieustającej obecności obiektywu, nie musisz martwić się o rozwój wydarzeń w czasie rzeczywistym w rodzinie. Zapomnij również o niebezpieczeństwach czekających na Twoich domowych przyjaciół.  

Kamera dostarcza nie tylko opieki, ale jest również nośnikiem wspomnień, dzięki niewielkiej karcie SD, która wsunięta w kamerę może przechwycić nagrania, a historyczna retencja wideo pozwala na zapis na routerze domowym/NAS i innych urządzenia przeznaczonych do przechowywania danych. Czy to rodzice, czy niegrzeczny pies albo rozrabiający kot – stan każdej aktywności w domu można nagrać i łatwo obejrzeć w dowolnym momencie.

Twoja kamera może nagrywać i robić dobre zdjęcia nawet w słabym świetle. Filtr podczerwieni obniża zasłonę ciemności – aparat w MiJia 360° Home Camera ma funkcję noktowizyjną. Nie musisz już się martwić o to, co dzieje dzieje się, na przykład z Twoim zwierzakiem w sąsiednim pokoju. Możesz zobaczyć wszystko czego potrzebujesz, nawet nie wstając z łóżka.

Oprócz istniejącej aktualnie funkcji inteligentnej kamery, w przyszłości zyska ona trochę więcej sztucznej inteligencji. Poprzez kolejne aktualizacje, inteligentna kamera będzie mogła obsługiwać wieloekranowy telewizor podczas oglądania, widok z boku komputera, wiadomości i wiele innych funkcji. Twój domowy pomocnik będzie coraz mądrzejszy i mądrzejszy.

14. Truelife NannyCam H32

https://www.ceneo.pl/58355681

Cena: ok. 341 zł 

Opis producenta:  TrueLife NannyCam H32 to wideoniania z wyraźnym 3,2 calowym kolorowym wyświetlaczem LCD, termometrem pokojowym i automatycznym trybem nocnym. Charakteryzuje się wysokiej jakości transmisją dźwięku i obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Możesz być spokojny i mieć pewność, że u Twoich najbliższych wszystko w porządku, ponieważ wykorzystana technologia cyfrowa w paśmie 2,4 GHz gwarantuje bezpieczny i stabilny sygnał.

15. Luvion Grand Elite 3 Connect 

https://www.ceneo.pl/79345896

Cena: ok. 549 zł 

Opis producenta: Grand Elite 3 Connect wykorzystuje technologię Triple Mode LUVION®, która umożliwia monitorowanie swoje dziecko w domu na 4,3-calowym kolorowym, dotykowym wyświetlaczu lub dowolnym miejscu na świecie – na smartfonie lub tablecie. Specyfikacja techniczna: Kolorowy monitor LCD o przekątnej 4,3 cala Sterowanie ekranem dotykowym Zdalnie sterowana kamera Zasięg monitora z kamerą 300 metrów Funkcja Talk Back (dwukierunkowa komunikacja) dla monitora 3 różne kołysanki 2x funkcja zoom Wskaźnik temperatury pokojowej i alarm temperatury Wysoka cyfrowa jakość dźwięku i obrazu Funkcja VOX – aktywacja głosem Diody LED będą wyświetlane po wykryciu dźwięku W pełni regulowana głośność i wrażliwość Kamerę można samodzielnie postawić lub zamontować na ścianie Nocna wizja do 5m, aktywowana automatycznie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *